16 Nisan 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor’un Transfer Politikasını Uygun Açıkladı

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımının teknik direktörü Bülent Uygun, önümüzdeki yıl için uygulayacakları transfer politikalarını açıkladı.

Kulübün scout ekiplerinin transfer konusunda çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Bülent Uygun, bu transferlerde hedeflerinin genç ve yetenekli olan futbolcuları transfer etmek olduğunu söyledi. Uygun transfer ekibinin bu konuda inceledikleri oyuncularla ilgili raporları kendisine ileteceklerini belirtti.

Tecrübeli teknik adam kendisine gelen raporlardan kurmak istediği takıma uygun olan oyuncular için onay vereceğini söyledi. Uygun kurmayı planladığı takımın genç ve dinamik bir ekip olacağını ifade etti.

Denizlispor Ligi En Güzel Şekilde Bitirecektir

Denizlispor teknik direktörü Bülent Uygun takımın geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Uygun, takımın şu an çalışmalarını sürdürdüğünü ve güç depoladıklarını söyledi. Maçların başlaması ile birlikte alacakları sonuçların taraftarı mutlu edeceğini belirten Uygun Denizlispor’un ligi kazasız belasız bitireceğini ifade etti.

Bülent Uygun başladıkları sezonu hak ettikleri yerde bitirmeyi istediklerini söyledi. Uygun maçlar istedikleri gibi sonuçlanırsa ve iyi bir konumda ligi tamamlamayı başarırlarsa takımın başında önümüzdeki yıl da kalmak istediğini söyledi.

Güncel Yazılar