21 Haziran 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Bülent Uygun Denizlispor İle Devam

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımının yönetimi bu sezon takımın başına geçen Bülent Uygun ile devam kararı aldı. Teknik direktör Bülent Uygun takımın başında çıktığı 4 maçta 7 puan aldı. Denizlispor yönetiminin sezon sonunda Bülent Uygun’a 2 yıllık sözleşme önereceği bildirildi.

Bülent uygun Denizlispor’un başına Süper Lig’in 22. Haftasında Mehmet Özdilek’in yerine geldi. Takımın başında sadece 4 maça çıkan teknik adamanın gösterdiği başarı yönetimden tam not almasını sağladı. Kısa sürede takımı toparlayan Bülent uygun ile devam kararı alan Denizlispor yönetimi 2 yıllık bir sözleşme ile Uygun’a teklif götürmeye hazırlanıyor.

Uygun, Konuşup Anlaşırız

Denizlispor takımının başına yeni geçen Teknik Direktör Bülent Uygun kendisine getirilecek teklif ile ilgili olarak takıma yararımız olacaksa oturup konuşuruz dedi. Önümüzdeki sezon ile ilgili anlaşma yapmadıklarını ama takıma başarı getirecekse kalabileceğini ifade etti. Şu an tek hedeflerinin sezonu en iyi şekilde tamamlamak olduğunu belirten teknik adam bunun için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.

Teknik direktör Bülent Uygun takımla çok iyi bir çalışma içersinde olduklarını belirtti. Uygun başlayacak olan lig maçlarında başarılı olmak için yoğun olarak çalıştıklarını ifade etti. Uygun korona virüs salgınından dolayı lig maçlarına verilen aranın bitmesi ve ligin tamamlanması konusunda da alınan karara uygun davranacaklarını ve bu kararı doğru bulduğunu ifade etti.