23 Eylül 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek’den Fikstüre Tepki!

Denizlispor’un teknik direktörü olan Mehmet Özdilek; ikinci yarı fikstürüne tepki gösterdi. Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü olan Mehmet Özdilek; fikstüre yönelik sert eleştiriler yaptı. Zorlu maç trafiği öncesinde açıklamada bulunan Özdilek; özellikle Ziraat Türkiye Kupası ile Süper Lig maçlarının planlanmasında adaletsizliklerin bulunduğunu sözlerine ekledi.

Süper Lig ikinci yarısı için çalışmalarına devam eden Yukatel Denizlispor futbol takımını; zorlu maçlar bekliyor. Teknik Direktör Özdilek; zorlu maçların öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu’na yönelik olarak bazı eleştirilerde bulundu. Özellikle Ziraat Türkiye Kupası ile Süper Lig maçlarının planlamasında büyük adaletsizliklerin bulunduğunu belirten Özdilek; ikinci yarıya zorlu maçlarla başladıklarını ifade etti.

İkinci Yarıya Zorlu Maçlarla Başlıyoruz

Tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek; Ziraat Türkiye Kupası ve Lig maçlarına ikinci yarı itibariyle zorlu maçlarla başladıklarını ifade etti. Ziraat Türkiye Kupasında rakip olarak karşılarına Trabzonspor’un çıktığını açıklayan Özdilek; bu maçın deplasmanda olduğunu da hatırlattı. Ligde de Galatasaray’la karşılaşacaklarını belirten Mehmet Özdilek; Ligde karşılaşacakları Galatasaray’ın kupa maçını Çarşamba Günü, kendilerinin ise Perşembe Günü oynayacaklarını belirtti.

Galatasaray’ın Çarşamba Günü Kendi takımının ise kupa maçını Perşembe Günü oynamasının adaletsizliğe neden olduğunu açıklayan Özdil; ligin ilk maçını da Pazar Günü saat 16:00’da yapacaklarını belirtti.