21 Haziran 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Ali Çetin, Denizlispor Hazır

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin 12 Haziran’da başlayacağı açıklanan lig maçlarının ertelenebileceğini söyledi. 19 Mart’ta korona virüs salgın tehlikesi sebebiyle lig maçlarına verilen aranın başlama tarihi 12 Haziran olarak açıklanmıştı.

Başkan Ali Çetin, Kulüpler Birliği Vakfı olarak önümüzdeki günlerde toplantı yapacaklarını açıkladı. Çetin antrenmanlara başlamak üzere bir araya gelen kulüplerde yapılan testlerde pozitif sonuçlar çıktığını hatırlattı. Sağlık açısından sıkıntılı olan kulüplerin bulunduğunu, bu sebeple de 12 Haziran olarak açıklanan tarihin ileri bir tarihe ertelenebileceği söyledi.

Denizli’de Hayat Devam Ediyor

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, korona virüs tehlikesi sebebiyle alınması istenen tedbirlerin alındığını ve takımlarının antrenmanlarına devam ettiğini söyledi. Yapılan çalışmalarda futbolcuların sağlığını ön planda tutmaya özen gösterdiklerini açıklayan Ali Çetin, Denizlispor olarak maçlara çıkmaya hazırız dedi.

Kulüplerin her hafta test yaptırmaya çalıştığını belirten Çetin Almanya’da liglerin başladığını ifade etti. Bu hastalıkla yaşamayı öğrenmemiz gerek diyen Ali Çetin Denizli’de fabrikaların çalıştığını, insanların işlerine gittiğini hayatın devam ettiğini söyledi. Çetin gereken önlemleri alarak önümüze bakmalıyız şeklinde konuştu.

Güncel Yazılar