23 Eylül 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor’un Listesindeki İsim Filip Bednarek

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımının kalecisi Polonyalı Adam Stackhowiak ödemelerinin zamanında yapılmadığını mazeret göstererek sözleşmesini feshetmişti. Denizlispor yönetimi Stackhowiak’ın yerine kaleci arayışına girdi.

Denizlispor’un kalesini korumak üzere yine Polonyalı Filip Bednarek’i gündemine alındığı belirtildi. Korona virüs salgın tehlikesi döneminde yaşanan ekonomik sıkıntıları mazeret göstererek sözleşmesini fesheden kaleci Stackhowiak’tan boşalan yeri yine bir Polonyalı kalecinin doldurması için araştırmalar devam ediyor.

Filip Bednarek Aranan Kaleci Olabilir

Yeşil-siyahlı ekibin kaleci arayışı devam ederken listeye Polonyalı Filip Bednarek eklendi. Hollanda ligindeki Eredivisie ekibi Heerenveen takımının kalecisi 27 yaşındaki Bednarek’e Denizlispor yönetiminin teklif götürdüğü ifade ediliyor.

Bu sezon Heerenveen takımında 7 maça çıkan kaleci 630 dakika sahada kaldı. Bednarek’in bu sezonun sonunda takımı ile sözleşmesinin sona erdiği bildiriliyor. Yönetimin kaleciye teklif götürdüğü ama listesinde başka isimlerin de yer aldığı belirtildi.

Güncel Yazılar: