21 Haziran 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor’da Yabancıların Performansı Çok İyi

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımı korona virüs sürecinde ara verdikleri antrenmanlarına yeniden başladı. Takımda top koşturan yabancı oyuncuların istekli ve performanslı halleri teknik ekibin mutlu olmasını sağladı.

Yaklaşık 2 aydır dinlenmede olan Denizlispor Haluk Ulusoy Tesisleri´nde çalışmalarına başladı. Koronavirüs sürecinde 2 yabancı oyuncusu ile yollarını ayıran yeşil-siyahlı ekipte, lige verilen arada önce kaleci Stackhowiak sözleşmesini feshederek takımdan ayrıldı. Bir diğer ayrılık ise Madou Barrow’un izinsiz olarak ülkesine gitmesi ile yaşandı.

Oyuncular Büyük Bir Hırsla Çalışıyor

Lig maçlarına 19 Mart’ta ara verildiğinde birçok sakat oyuncusu bulunan Denizlispor yeniden antrenmanlara başladığında bir sakat oyuncusu bulunuyor. Antrenmanlara sakatlığı süren Isaac Sackey dışında tüm oyuncular katıldı. 

Antrenmanlarda yabancı oyuncuların çok istekli oldukları görülürken performanslarının iyi olması teknik ekibin hoşuna gitti. Teknik direktör Bülent Uygun yeniden başladıkları antrenmanlarda disiplinli bir çalışma programı uygulayacaklarını ve futbolcuların formalarını arttırmak istediklerini söyledi.

Güncel Yazılar