26 Mart 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor Yeniden Ayaklanıyor

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Yukatel Denizlispor takımında bir süredir sahaya inmeyen oyuncular için dayanıklılık testleri yapıldı. Korona virüs salgın tehlikesi sebebiyle oynanamayan lig maçlarına iyi bir giriş yapmak isteyen Denizlispor sıkı bir çalışma programı başlattı.

Yeşil siyahlı ekip maçların başlayacağı ilk hafta Demir Grup Sivasspor maçına çıkacak. Bu maç için iyi bir hazırlık süreci planlayan Denizlispor öncelikli olarak oyuncularının son performans durumlarını çıkarmak için bir çalışma yaptı. Teknik direktör Bülent Uygun tarafından futbolculara uygulanan dayanıklılık testinin ardından Uygun oyuncuların antrenmanda yüzde yüz performansla çalışmalarını istedi.

Denizlispor’da Antrenman Günlüğü

Yeniden ve çok hızlı bir şekilde lige giriş yapmak üzere planlamasını yapan Denizlispor takımı için teknik ekip tarafından dolu dolu bir antrenman programı çıkarıldı. Antrenmanlarda fizik güç ve kondisyon ağırlıklı çalışmalara yer verildi. Bu konuda konuşan teknik direktör Bülent Uygun eski güçlerine kavuşmak için ellerinden geleni yaptıklarını ve her şeyin yolunda gittiğini söyledi.

Denizlispor’un antrenmanlarda yavaş yavaş taktik çalışmalarına başladığı ve bunun aşama aşama arttırılacağı belirtildi. Lig maçlarına ara verilmeden önce Denizlispor Gençlerbirliği ile 14 Mart tarihinde karşı karşıya gelmişti. Bu maçı Denizli temsilcisi 1-0 kazanmıştı.

Güncel Yazılar