26 Mart 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Hugo Rodallega Futbol Oynamaya Korkuyorum

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımında forma giyen Hugo Rodallega, Kolombiya’da bir radyoya gündem ile ilişkin açıklamalarda bulundu. Kolombiyalı oyuncu özellikle son günlerde tüm dünyanın gündemine oturmuş olan korona virüs işe ilgili düşüncelerini paylaştı. Oyuncunun virüs ile ilgili açıklamaları dikkatleri çekmeyi başardı.

Ülkesindeki bir radyoya konuşan Hugo Rodallega Türkiye’de koronavirüs sebebiyle ara verilen lig maçlarının 12 Haziran’da başlayacağını söyledi. Başarılı oyuncu maçların başlama kararı ile birlikte her konuda çok hassas hareket dildiğini söyledi. Rodallega, önlemlerin üst düzeyde olduğunu ama yine futbol oynamaya korktuğunu ifade etti.

Başkan Yardımcısından Açıklama

Denizlispor Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan’a, Rodallega’nın korona virüs korkusu sebebiyle sahalara çıkmaya korktuğu ve takımdan ayrılacağı söylentileri soruldu. Kaan Şanlıkan Rodallega’nın sahalara çıkmadığı konusuna sadece güldüklerini ifade etti.

Rodallega’nın her oyuncuda olabilecek korona virüs korkusunun olmasının çok normal olduğunu belirten Şanlıkan oyuncunun takımla birlikte sahada olduğunun altını çizdi. Oyuncunun takım için çok önemli olduğu ve kalan haftalarda ona ihtiyaçlarının olduğunu da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar: