9 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor Transfer Çalışmalarını Başlattı

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor yönetimi önümüzdeki yılın kadrosunu oluşturmak üzere çalışmalara başladı. İlk olarak bu yılın sonunda sözleşmesi bitecek olan futbolcularla görüşme yapılacağı açıklandı. Yerli ve yabancı tüm oyuncularla yapılacak görüşmelerde anlaşmaya varılarak imzaların atılması hedefleniyor.

Denizlispor’da bu sezonun sonunda sözleşmesi bitecek olan yerli oyuncular arasında Zeki Yavru, Mustafa Yumlu, Olcay Şahan ve Oğuz Yılmaz bulunuyor. Yabancı oyuncular arasında ise Kibong Mbamba, İsmail Aissati ve Ogenyi Onazi gibi oyuncular yer alıyor. Yönetimin bu oyuncularla önümüzdeki yıl devam etme kararını görüşeceği belirtiliyor.

Transfer Görüşmeleri Şimdiden Başlayacak

Denizlispor yönetimi liglerin geç tamamlanacağını ve bu sebeple transfer için de vakit daralacağı düşüncesiyle şimdiden transfer görüşmelerine başladı. Bu konuda çalışma yapan transfer komitesi görüşmelere Bülent Uygun’un hazırladığı raporlar doğrultusunda başlayacak.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, önümüzdeki yılın transfer çalışmalarına başladıklarını söyledi. Liglerin verilen ara dolayısıyla geç olarak yani Temmuz’da biteceği belirtildi. Lig maçları biter bitmez yeni ligin çalışmalarına başlayacak olan takımlar için zaman daralıyor. Kulüplerin bir an önce transfer konularını halletmesi gerekiyor.

Güncel Yazılar