21 Haziran 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Bülent Uygun’dan 3 Şehir Önerisi

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor‘un teknik direktörü Bülent Uygun, korona virüs sebebiyle verilen aradan sonra başlayacak olan liglerle ilgili bir teklifte bulundu. Bülent Uygun Süper Lif takımlarının maçlarının 3 şehirde oynanabileceğini söyledi.

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, salgın hastalık tehlikesinden dolayı ara verilen ve 12 Haziran’da başlayabileceği söylenen Süper Lig maçları için 3 ana merkez belirlenerek buralarda oynanması teklifinde bulundu. Uygun, İstanbul, İzmit ve Sakarya olmak üzere 3 şehirde oynanabileceğini söyledi.

Ligler Bizde de Başlayabilir

Süper Lig maçlarının kaldığı yerden devam edilmesi konusunda TFF 12 Haziran’da başlayabilir ifadesini kullandı. Bülent Uygun bu sürenin ileri tarihe alınacağını söyledi. Uygun sağlığımızın çok önemli olduğunu ama onu korumakla birlikte takımların da yaşatılması gerektiğini söyledi.

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun Güney Kore’de ve Almanya’da ligler başladıysa bizde de başlayabilir ifadesin kullandı. Uygun 3 şehirde takımlara özel oteller ayarlanabileceğini ve bu takımların gerekirse uçakla günübirlik gidip gelebileceklerini söyledi.

Güncel Yazılar