26 Mart 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Ali Çetin Küme Düşme Kaldırılsın Diyen Grupta Değiliz

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Yukatel Denizlispor Başkan Ali Çetin gündemle ilgili birçok konuda değerlendirmelerde bulundu. Çetin 12 Haziran’da balaması konusunda yeniden karar alındığını ve takımlarının bu tarih için kendini hazırladığını söyledi.

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin bir yayın kuruluşuna gündemle ilgili özel açıklamalarda bulundu. Başkan Çetin küme kaldırılsın diye TFF’ye başvuran kulüpler arasında Denizlispor kulübü bulunmuyor dedi. Ali Çetin liglerin başlayacağı kararının Sağlık Kurulu tarafından alınmasının ardından takım olarak çalışmalara başladıklarını ifade etti. Hazırlıklarını tamamlayıp istedikleri zaman da maça çıkabileceklerini belirten Çetin disiplinli bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini açıkladı.

Bülent Uygun ile Devam Etmek İstiyoruz

Tesislerde çalışmalarına devam eden oyunculara, teknik ekibe ve çalışanlara test yaptırdıklarını ve sonuçların negatif çıktığını belirten Denizlispor Başkanı Ali Çetin, bir şikayetlerinin olmadığını sözlerine ekledi.

Başkan Çetin sezonun başında takım olarak ilk 5’te bulunma hedeflerinin bulunduğunu ve hedeflerine ulaşabilmek için çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Sürekli hoca değiştirmek istemediklerini söyleyen Çetin Bülent Uygun ile devam etmeyi kulüp olarak istediklerini belirtti.

Güncel yazılar: