13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor’da Stackhowiak Açıklaması

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımının kalecisi Adam Stackhowiak alacaklarını alamadığını gerekçe göstererek sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmişti. Kalecinin takımdan ayrılması ile ilgili olarak yeni detayların ortaya çıktığı söyleniyor.

Kulüp Stackhowiak Gerçeğini Açıkladı

Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, Polonyalı gazetecinin sözleşmesini feshederek takımdan ayrılması ile ilgili olarak açıklamada bulundu. Çetin, Stackhowiak’ın sözleşmesini feshetmeden önce aldığı maaşın iki katı kadar ücret ile yeni bir sözleşme yapmayı teklif ettiğini açıkladı. Kulübün kalecinin bu isteğini kabul etmemesinin ardından oyuncunun sözleşmeyi feshederek takımdan ayrıldığı ortaya çıktı.

Başkan Çetin, kaleci Adam Stackhowiak’a toplam 27 bin 500 euro borçlarının olduğunu söyledi. Polonyalı kalecin yıllık 300 bin Euro olan ücretini 600 bin Euro’ya çıkarmayı teklif ettiği ortaya çıktı. Bu isteği kulüp tarafından geri çevrilince kalecin gittiğini söyleyen Çetin, bir kaleci gider bin kaleci gelir şeklinde bir açıklamada bulundu.

Güncel yazılar