13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor’a Bayramda 4 Gün İzin

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takım oyuncularına Ramazan Bayramı’nda 4 günlük izin verildi. Bir süredir korona virüs salgın tehlikesi sebebiyle antrenmanlara ara verdiği için çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan oyunculara kısa bir tatil verildi.

Denizlispor takımı bayram öncesinde son antrenmanlarını Bülent Uygun yönetiminde yaptı. Yapılan çalışmaların ardından oyuculara 4 günlük bir Ramazan Bayram’ı tatili verildi. Hızlı bir temponun ardından tatile giren takım oyuncuları 27 Mayıs Çarşamba günü Haluk Ulusoy Tesislerinde buluşarak yeniden lige hazırlık çalışmalarına başlayacak.

Bülent Uygun Öğrencileri ile Gurur Duyuyor

Denizlispor teknik direktörü Bülent Uygun oyuncular ve gösterdikleri performansı değerlendirdi. Uygun takımın başına geldiği andan itibaren oyuncularının gösterdiği başarılardan dolayı onlarla gurur duyduğunu söyledi.

Uygun takım olarak hedeflerinin ligi en güzel şekilde bitirmek olduğunu söyledi. İnanan ve inandığını gerçekleştirmek için çok çalışıp tekrar edenlerin hedeflerine ulaşacağını belirten Bülent Uygun takım olarak başarını söyledi.

Güncel Yazılar