26 Mart 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor’dan Polonya’ya Yöneldi

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Yukatel Denizlispor Kulüp yönetimi takımın birçok pozisyonunda görev almak üzere Polonyalı futbolcuları gözlem altına aldı. Kalede, sol bekte ve orta sahada yer almak üzere oyuncu arayışına girmiş bulunan Denizlispor Polonyalı yıldızları radarına aldı.

Yönetim Polonya ekibi Wisla Plock’ta forma giyen 27 yaşındaki Dominik Furman’ı orta sahaya düşünüyor. Kaleye ise düşünülen isim Hollanda ekibi Heerenveen’de görev yapan 27 yaşındaki Filip Bednarek adlı oyuncu. Sol bekte ise Rusya Premier Lig ekibi Lokomotiv Moskova’nın Polonyalı oyuncusu Maciej Rybus’un adı geçiyor.

İç Transferler de Sırada Bekliyor

Denizlispor yönetimi bir taraftan dış transferlerin peşinden koşarken bir taraftan da iç transferlerle görüşmelerini yaparak imzaları atmayı planlıyor. Yönetimin masaya oturmayı planladığı oyuncular arasında stoper Mustafa Yumlu, sağ bek Zeki Yavru,  orta saha oyuncusu Olcay Şahan, stoper Oğuz Yılmaz bulunuyor.

Denizlispor Kulübü yönetimi bu oyuncularla yaptığı görüşmelerin sonunda imzaları atmayı planlıyor. Bayram sonra oyuncularla masaya oturulacak.

Güncel Yazılar