13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor’da Virüs Sonra İlk Antrenman

Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımı korona virüs sebebiyle verdikleri antrenman arasını sona erdirdi ve ilk antrenmanına çıktı. Takımın antrenmana çıkmasının yanında sakatların da iyileşmesi ve sahalara dönmesi herkesin yüzünü güldürdü. Grup olarak çalışma yapmaya başlayan Denizlispor’da 7 oyuncu sakatlıkları iyileşmiş bir şekilde takıma döndüler.

2 Oyuncu Dışında Herkes Katıldı

Ege temsilcilerinden Denizlispor 5 haftadır evlerinde bulunan oyuncularını tesislerde antrenmana çağırdı. Oyuncuları 4’erli gruplara ayırarak çalışmalara başladıklarını belirten yetkililer,  ülkesi Gambiya’ya izinsiz giden Barrow ile sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden kaleci Stackhowiak antrenmanlara katılmadı. Maçlara ara verilmeden önce sakatlıkları bulunan Sacko, Sackey, Ben Youssef, Bergdich, Mbamba, Tolgahan, Recep iyileşerek takımla antrenmana başladılar.

Teknik direktör Bülent Uygun çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Uygun takımda kalan oyuncularla sezonu en iyi şekilde tamamlayacaklarını belirtti. Teknik adam antrenmana sosyal mesafe kuralına uyarak çıktıklarını ve özellikle hijyen kurallarına dikkat ettiklerini söyledi.