5 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Sözleşmesini Fesheden Stackhowiak’tan Açıklama

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor takımının kalecisi Adam Stackhowiak’ın geçtiğimiz günlerde ödemelerinin yapılmadığını sebep göstererek sözleşmesini feshettiği bildirildi. Sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmesi ile herkesi şaşırtan Polonyalı kaleci bu konuda açıklamalarda bulundu. Stackhowiak, takımdan ayrılma sebebinin maddi olmadığını kaleci olarak kariyerinin en güzel günlerini Denizlispor’da yaşadığını belirtti. Kaleci ayrılma sebebini takıma zarar vermemek adına açıklamamayı uygun gördüğünü söyledi.

Stackhowiak Fırsatçılık Yapmadım

Süper Lig ekibi Yukatel Denizlispor kalecisi 33 yaşındaki Adam Stackhowiak, sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmesi ile ilgili çok fazla yorum yapılmasından dolayı açıklama yapma gereği duydu. Tecrübeli kaleci açıklamasına Türk halkının Ramazan ayını kutlayarak başladı. Ardından çok ayrıntısına girmeden sözleşmesini tek taraflı iptal ettirmesinin sebeplerini açıkladı. Stackhowiak, bu yaptığının zor günlerdeki sıkıntılı dönemde fırsatçılık yapmak olmadığını ifade etti. Maddi bir hedefi olmadığını belirten kaleci şayet öyle olsaydı 6 ay ödeme almadığım dönemde bunu yapardım şeklinde konuştu. Stackhowiak bu sezon 32 maçta, ikinci sezon 26 maçta Denizlispor kalesini korudu.

One comment

  1. Kendince vargdır elbet bir sebebi. Takımına zarar vermemesi içn açıklama yapmıyor, daha fazla kurculamamak gerekiyor.

Comments are closed.