2 Aralık 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Ali Çetin Hak Ettiğimiz Yerde Değiliz

Yukatel Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin takımın durumu ve güncel olaylarla ilgili olarak bir ajansa açıklamalarda bulundu. Ali Çetin takımın corona virüs salgını sebebiyle verilen aranın ardından hızlı bir şekilde çalışmalar başladığını söyledi.

Başkan Ali Çetin Ramazan bayram’ı sebebiyle oyunculara 4 günlük tatil verildiğini söyledi. Çarşamba günü tüm oyuncuların antrenmanlara başlamak üzere toplanacağını belirten Çetin takım oyuncularının kenetlendiğini ve morallerin çok yüksek olduğunu söyledi.

Ligde Üst Sıralarda Olmamız Gerekiyor

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin korona virüs sürecinin kendilerini çok olumsuz şekilde etkilediğini belirtti. Bu olumsuz durumdan bir an önce kurtulup takımı hak ettiği yere getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Çetin tüm takımın bunun için çabaladığını ifade etti.

Süper Lig maçlarının 12 Haziran’da başlamasının kararlaştırıldığını belirten başkan Çetin TFF’nin son kararını 28 Mayıs’ta açıklayacağını ekledi.  Çetin 12 Haziran tarihinde maçların başlamasının kendileri için uygun olduğunu belirten Ali Çetin son karar için Bilim Kurulu ve Sağlık Bakanlığının görüşünün alınacağını söyledi.

Liglerin bir an önce maçlara çıkıp takımın hak ettiği yere gelmesi için çalışmak istediklerini belirten Çetin teknik direktör olarak Bülent Uygun ile devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar