5 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Yeni Vali Atik, Artık Denizlispor Taraftarıyım

Yapılan yeni atama ile Denizli Valiliği görevine getirilen Ali Fuat Atik görevinin ilk gününde oğlu Ömer Kürşat Atik ile birlikte Denizlispor’ a ziyarette bulundu. Kendisi Trabzonlu olan ve Siirt valisi iken Denizli’ye atanan Atik bir Trabzonlu olduğunu ve genlerinde futbola karşı bir ilginin olduğunu söyledi. Vali Atik bundan sonra Denizli Valisi olduğunu ve Denizlispor taraftarı olduğunu belirtti.

Vali Atik Tesislerdeki Takımı Ziyaret Etti

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımı yeni atana Denizli Valisi Ali Fuat Atik ziyaret etti. Ligin 28.haftasında Beşiktaş’ı konuk edecek olan Denizlispor’u Vali Atik tesislerde ziyaret etti. Ziyaret sırasında keyifli anlar yaşandı. Takımda bulunan eski Trabzonsporlular ile Vali Atik arasında şakalaşmalar dikkatleri çekti.

Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin ziyaretinden dolayı Vali Ali Fuat Atik’e teşekkür etti. Çetin Vali Atik’e amatör ligde bulunan takımlar dahil tüm kulüplere çok gazla destek verdiklerini bildiklerini ifade etti. Ali Çetin, şehirdeki ilk ziyaretlerinden birini kulüplerine yapmalarından dolayı memnuniyetleri dile getirdi.

Güncel yazılar