9 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor Lige Çıkmaya Takım Olarak Hazır

Süper lig ekipleri arasında yer alan Denizlispor yaklaşık olarak 3 aydır korona virüs salgın tehlikesi sebebiyle lig maçlarına ara verilmesinin ardından sahaya çıkmaya hazır hale geldi. 12 Haziran’da lig maçlarının başlayacağının duyurulmasının ardından çalışmalara başlayan ekibin hazır hale geldiği bildirildi.

15 Haziran’da Demir Grup Sivasspor deplasmanına konuk olacak olan Denizlispor çalışmalarına devam ederken takımın teknik direktörü takımın durumunu değerlendirdi. Teknik adam Bülent Uygun oyuncuların yapılan antrenmanlarda toparlandığını ve hazır olduklarını söyledi.

Bülent Uygun Önce Sağlık

Uzun bir aradan sonra 15 Haziran’da maça çıkacak olan Denizlispor Sivasspor’un konuğu olacak. Maç ile ilgili ayrıntıların açıklanmadığı bilinirken teknik direktör Bülent Uygun her şeyden önce sağlığın geldiğini belirtti. Uygun pandemi öncesi çok iyi bir performanslarının bulunduğunu ve bu çizgiyi yakalamak için çalıştıklarını söyledi. Sivas maçına kadar yapacakları çalışmalarla tam olarak hazır olacaklarını ifade eden Bülent Uygun futbol oynamayı özlediklerini sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar