21 Nisan 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor Torje İle Prensipte Anlaştı

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor önümüzdeki sezonun transferleri konusunda hızlı ve sağlam adımlar atmaya devam ediyor. Bu konuda harekete geçen Denizlispor kulübü transfer ekibi birçok oyuncuyu takibe başladı. Bu ekibin takibe aldığı futbolcular arasında Yunan ekibi Larissa’da top koşturan Gabriel Torje bulunuyor.

Denizlispor’unyeni dönemde sağ kanadını güçlendirmek için yapmayı planladığı transfer için Gabriel Torje’yle görüşme yaptığı açıklandı. Oyuncu ile yapılan görüşmelerde prensipte anlaşma sağlandığı açıklandı.

Bülent Uygun’un Listesinde Var

Yunan takımı Larissa’da top koşturan Gabriel Torjeile görüşmelerini sona yaklaştıran Denizlispor takımının teknik direktör Bülent Uygun’un oyuncu ile ilgili olarak mutlaka ekipte istediği bildirildi.

Geçen sezon Denizlispor’da forma giyen ve korona virüs sürecinde ülkesine izinsiz bir şekilde giden Madou Barrow’un yerine düşünülen Torje ile görüşmelerin yapıldığı belirtildi. Bu sezonun sonunda takımı ile sözleşmesi bitecek olan oyuncunun Denizilispor’a büyük katkı sağlayacağı belirtiliyor.

Güncel Yazılar