21 Nisan 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor’da Lige Hijyenik Başlangıç

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımı bu yıl tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını konusunda yeni bir çalışmaya imza attı. Bu virüsü yenebilmek ve maçların oynanacağı ortamlarda hijyenin korunmasına yardım edebilmek için başlatılan çalışmada kolonya ve dezenfektan satışı başlatıldı.

Satış Noktalarında Halka Sunuluyor

Denizlispor yönetim kulübü, kulübe ek gelir sağlamak amacıyla kolonya ve dezenfektan konusunda bir çalışma başlattı. Daha önceki çalışmalarda bayrak, çakmak, kupa gibi farklı malzemeleri satışa sunarak kulübe gelir sağlandığı belirtildi. Yeşil-siyahlı Kulübün yönetimi, Denizlispor logosunun basılı olduğu temizlik ürünleri hazırlatarak bu ürünleri satışa çıkardı. Yapılan açıklamada dezenfektanın 50, kolonyanın ise 30 TL olarak satıldığı belirtildi.

Denizlispor yönetimi ürünlerin makbuz karşılığı satılacağını belirtti. Satışı sırasında makbuz olmadan kimsenin bu ürünleri almaması istendi.

Ürünlerin satış noktaları hakkında bilgi veren yönetim, 10 adet ve üzeri ürün alış verişi yapan kişilerin satın aldıkları ürünlerin adresine teslim edileceğini bildirdi.

Güncel yazılar