25 Eylül 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Mustafa Yumlu Müjdeyi Verdi

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor takımının başarılı ve deneyimli defans oyuncusu Mustafa Yumlu, önümüzdeki sezon için takımıyla sözleşme yapacağını duyurdu.

Denizlispor’un tesislerde gerçekleştirdiği antrenman öncesinde basın mensuplarına konuşan 32 yaşındaki savunma oyuncusu takımın son durumu hakkında da değerlendirmelerde bulundu. 

Denizli’de Kaldık

Tecrübeli oyuncu Mustafa Yumlu, pandemi sürecinde çok uzun bir ara verdiklerini belirtti. Yumlu bu kadar uzun bir arayı ligler sona erdiğinde bile yapmadıklarını söyledi. Bu uzun arada Denizli’de kaldıklarını belirten Mustafa Yumlu çok uzun bir ara yaşadıklarını belirtti.

Yakında Güzel Bir Haber Var

Pandemi sürecinde Denizli’de kaldıklarını ve çalışmalara devam ettiklerini belirten MustafaYumlu evdeki çalışma sürecini iyi geçirdiklerini söyledi. Diğer takımlara göre biraz daha erken çalışmaya başladıklarını ifade eden Yumlu durumlarının biraz daha iyi olduğunu belirtti.

Bu sezon sonunda sözleşmesi itecek olan oyuncu henüz imzayı atmadığını ancak yakın zamanda Denizlispor yönetimi ile masaya oturacaklarını söyledi. Yumlu, bu güzel haberin yakın zamanda duyurulmasını dilediğini belirtti.

Güncel Yazılar: