21 Nisan 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlisporlu Futbolcuları Hazırız Dedi

Süper Lig takımlarından Yukatel Denizlispor oyuncuları 3 ay aradan sonra başlayacak olan lig maçlarına hazır olduklarını söylediler. Radoslaw Murawski, Zakarya Bergdich, Recep Niyaz, Oğuz Yılmaz Sivas maçı öncesinde performansları hakkında konuştular.

Süper Ligin 27.haftasında Sivasspor deplasmanında maça çıkacak olan Denizlispor oyuncuları hazır olduklarını açıkladılar. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde lig maçlarına hazırlıklarını sürdüren oyuncuların performansının oldukça iyi olduğu görüldü. Teknik direktör Bülent Uygun ile yapılan antrenmanların oldukça keyifli geçtiği dikkatlerden kaçmadı.

Oyuncular Soruları Yanıtladı

Denizlispor takımı 12 Haziran’da başlayacak olan maçlara hazırlıklarına devam ediyor. Tesislerde korona virüs sebebiyle çok yoğun tedbirler alındığını ve hijyen konusunda çok dikkat edildiği belirtildi.

Oyunculardan Recep Niyaz virüs sebebiyle lige ara vermeden öncedeki maçlarda çok iyi bir çıkış yakaladıklarını söyledi.  Oğuz Yılmaz ise hazırlıklarını yaptıklarını ve Sivas’a giderken çok fazla korkmadıklarını söyledi.

Radoslaw Murawski ise maçlara çıkmak için sabırsızlandıklarını belirtti. Zakarya Bergdich çok kötü sakatlık geçirdiğini ve uzun süredir de top oynayamadığını belirtti. Zakarya Bergdich verilen bu arada ancak toparlandığını ifade etti.

Güncel Yazılar