23 Eylül 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor Transfer Mesaisi Devam Ediyor

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor takımının yönetimi yeni sezona her yönden takviye yaparak önümüzdeki sezon üst sıralara yükselmeyi hedefliyor.

Denizli yönetimi yeni sezona takımdan teknik ekibe kadar her yönden yenilik getirmeyi planlıyor.  Denizlispor başkanı Ali Çetin takımı daha güçlü hale getirmek için transfer listesine yeni birçok ismi eklediklerini söyledi.

Önümüzdeki Ay Genel Kurula Gidilecek

Yukatel Denizlispor başkanı Ali Çetin önümüzdeki ay genel kurula gitme kararı aldıklarını da belirtti. Çetin daha güçlü bir yönetime sahip olmak için kongre yapmaya karar verdiklerini söyledi. Yeni sezonda 21 takımla Süper Lig’in oynanacağını belirterek çok daha güçlü olmaları gerektiğini belirtti.

Denizlispor’da ilk imza tecrübeli stoperi Mustafa Yumlu ile atıldı. Defansta görev alan Oğuz ile sağ bek oyuncusu Zeki ile de imzaların atılması için gün sayıldığı belirtildi.

Teknik direktör arayışını sürdüren Denizli ekibi Tolunay Kafkas’ı alma konusunda iddialı. Bir hafta içinde yeni teknik direktörün belli olacağı belirtilirken çeşitli mevkilerde oynamak üzere en az 10 oyuncunun transfer edilmesi planlanıyor.

Güncel Yazılar