23 Eylül 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor’da Rota Tolunay Kafkas’a Çevrildi

Teknik direktör Bülent Uygun ile yollarını ayıran Yukatel Denizlispor yeni teknik adam arayışına girdi. Bu konuda uzun bir liste hazırlayan yönetimin listesinde ilk sıralarda yer alan teknik adam adayları arasında Tolunay Kafkas da bulunuyor. Tolunay Kafkas ile ilgili olarak görüşmelerin yapıldığını ve teklif götürüldüğü açıklandı.

Denizli yönetiminin elindeki listede yabancı teknik adam isimleri arasında Igor Tudor, Robert Prosinecki gibi isimler de yer alıyor. Bu listede ön sıralara çıkan isim olarak ise Tolunay Kafkas’ın adının geçtiği ifade ediliyor.

Yerli Teknik Adam İsteniyor

Yukatel Denizlispor yönetimi listesinde yabancı teknik adamların bulunduğunu ama yapılan görüşmelerde yerli teknik adam istedikleri konusunda karara varıldığı belirtildi.  Listede yer alan yerli teknik direktör isimleri arasında yer alan Tolunay’a teklif sunulduğu ortaya çıktı.

Yapılan bu teklifle ve şartlara sıcak baktığı ifade edilen Tolunay Kafkas ile büyük ölçüde anlaşma sağlandığı açıklandı.

Milli takımda altyapı koordinatörü olarak görev yapan Tolunay’ın en son Akhisar Belediyespor’da görev aldığı da belirtildi.

Güncel yazılar