21 Nisan 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Yumlu, Futbolu Burada Bırakmak İstiyorum

Süper Lig’de mücadele eden Yukatel Denizlispor ekibinin başarılı oyuncularından Mustafa Yumlu son çıktıkları MKE Ankaragücü maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli savunma oyuncusu Yumlu yaptığı açıklamaların çarpıtıldığını belirtti. Denizlispor’da mutlu olduğunu ve futbolu burada bırakmak istediğini ifade etti.

Denizlispor ekibi ile bütünleşen ve taraftarların beğenisini toplayan Mustafa Yumlu bu takımda çok mutlu olduğunu ve futbolu burada bırakmayı çok istediğini ifade etti. Yumlu bu söylediklerinin çarpıtıldığını da sözlerine ekledi.

Yumlu Takımı Yarı Yolda Bırakanlara Seslendi

Yukatel Denizlispor ekibinin başarılı oyuncusu Mustafa Yumlu pandemi sürecinde takımın zor anlarında bırakıp gidenlerin ayıp ettiklerini söyledi.  Korona virüs sürecinde bırakıp giden Adam Stachowiak ve Barrow hakkında konuşan Yumlu bu dönemde olağanüstü bir dönemden geçildiğini belirtti.

Yaşanan sıkıntılara rağmen ligde kalmayı başardıklarını belirten Yumlu bunun büyük bir başarı olduğunu da ifade etti.  Lige verilen arada takımı bırakıp giden oyuncuların çok ayıp ettiklerini büyük takımların da oyuncularına para veremediğini söyledi.

Güncel Yazılar