21 Nisan 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor Yeni Sezon Transfer Harekatı Başlattı

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor ligin 34.haftasında çıktığı MKE Ankaragücü maçını 1-0 kaybetti. Maçı kaybetmesine rağmen ligde kalmaya hak kazanan Denizli ekibi önümüzdeki yılın çalışmalarına başladı.

Takımın kurulması ve yeni transferlerle ilgili çalışma başlatan Denizlispor’un öncelikli olarak iç transferler ile ilgili adım atacağı belirtildi. Yönetimin birçok oyuncu ile yollarını ayıracağı belirtildi. Transfer ile ilgili görevlendirilen kurmayların ilk olarak yeni teknik direktör için adım attıkları bildirildi.

Ligin son haftalarında yollarını ayırdığı Bülent Uygun’un yerine Teknik sorumlu Levent Kartop geçici olarak görev aldı. Ligin tamamlanması ile birlikte tecrübeli bir teknik adam ile yeni sezona başlangıç yapmayı planlayan Denizli ekibi ilk olarak teknik direktör konusunu halletmeyi planlıyor.

Yukatel Denizlispor ‘da 11 Oyuncu İle Devam

Yukatel Denizlispor ekibi önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarını başlattı. Bu konuda atılacak adımlar arasında ilk olarak teknik direktör transferi ile takımda forma giyen oyuncuların önümüzdeki yıl devam edip etmeyeceğine karar verilmesi oldu.

Lig maçlarının bitmesi ile birlikte oyuncuların tatile çıkmasının ardından yönetim de transfer çalışmalarına başladı.

Takımda 11 oyuncunun sözleşmesinin devam ettiği belirtildi.  Sözleşmesi devam eden yabancı oyuncular arasında İsmail Aissati, Zakarya Bergdich, Tiago Lopes, Hugo Rodallega, Hadi Sacko, Radoslaw Murawski bulunuyor. Yerli oyuncular arasında ise Hüseyin Altıntaş, Muhammet Özkal, Recep Niyaz, Murathan Sütçü, Özgür Çek bulunuyor.

Güncel Yazılar