10 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor’da Revizyona Gidilecek

Denizlispor’da Revizyona Gidilecek

Süper Lig takımlarından Yukatel Denizlispor ligin ilk haftasında Göztepe ile deplasmanda karşılaştı. Bu maçı 5-1 kaybeden takımda 2.haftanın maçı olan Trabzonspor karşılaşmasına hazırlık yapılıyor.

İlk hafta kaybedilen 3 puandan sonra takımda değişime gidileceği belirtildi. 5-1’lik yenilginin ardından morali bozulan takıma teknik direktör Robert Prosinecki’nin çeşitli uyarılarda bulunduğu belirtiliyor.

Ayrıca teknik adamın sonraki maçlarda başarı elde etme adına kadroda bir revizyona gidileceği ifade ediliyor.

Prosinecki Değişimde Kararlı

Denizlispor ekibi lige büyük bir yenilgi alarak başladı. Bu yenilginin hemen ardından Trabzonspor maçı için hazırlıklarına başlayan ekipte büyük bir değişime ihtiyaç olduğu görülüyor.

Prosinecki oyuncuların sahada birbirleri ile daha fazla iletişim halinde olmaları gerektiği konusunda uyarıda bulundu. Ayrıca teknik adam daha fazla mücadeleci olmalarını ve kazanma konusunda daha istekli olmalarını istedi.

Göztepe maçını unutarak sonraki maçlara bakmaları gerektiğini belirten Prosinecki herkesin giydiği formanın hakkını vermesini istedi.

Trabzonspor maçında kalenin yeni transfer Costel Pantilimon’a teslim edileceği belirtilirken Sagal’a ilk 11’de görev verileceği belirtiliyor.

Güncel Yazılar