5 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Yukatel Denizlispor

Yukatel Denizlispor, Pantilimon’u Transferini Tamamladı

Yukatel Denizlispor, Pantilimon’u Transferini Tamamladı

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor yeni kalecisi Rumen asıllı Costel Pantilimon’un transferini tamamladı. 33 yaşındaki Costel Pantilimon ile 2 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.

Costel Pantilimon için Haluk Ulusoy Tesisleri’nde imza töreni düzenlendi. Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin kalecinin imza töreninin gecikmesi konusunda yaptığı açıklamada Costel Pantilimon’un kulübüyle olan işlemlerdeki gecikmeden dolayı olduğunu belirtti.

Pantilimon’un imza töreninin ardından takımla antrenmanlara başladı. Başkan Çetin kaleci ile ilgili yaptığı açıklamada oyuncunu geçmişindeki başarılarını bundan sonraki dönemde kendi takımlarında göstermesini beklediğini söyledi.

Ali Çetin 3 Oyuncu İçin Uğraşıyoruz

Yukatel Denizlispor başkanı Ali Çetin kendisine sorulan bir soru üzerine takıma 3 oyuncu almak üzere çalışma yaptıklarını belirtti.

Takımın yeni transferi kaleci Costel Pantilimon Denizli’ye geldiği için çok mutlu olduğunu ifade etti. Bu takıma futbol oynamak için geldiğini belirten oyuncu bunun kendisi için en önemli iş olduğunu belirtti. Pantilimon arkadaşları ile takımın hedeflerine ulaşmaya çalışacaklarını belitti.

Güncel Yazılar