13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Robert Prosinecki

Robert Prosinecki ile İmzalar Sonunda Atıldı

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor ile bir süredir görüşmelere devam eden teknik direktör Robert Prosinecki ile sonunda imzalar atıldı. Yeni teknik direktör Prosinecki Denizlispor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Denizlispor Başkanı Ali Çetin bir konuşma yaptı. Ali Çetin,  bu sezona biraz daha tecrübeli bir şekilde başlayacaklarını ifade etti. Geçen yılın acemilik dönemi olduğunu ve bittiğini belirten Çetin önümüzdeki yılı profesyonel olarak ve stressiz geçirmek istediklerini söyledi.

Prosinecki Denizlispor’da Mutlu

Denizlispor Başkanı Ali Çetin yeni teknik direktör Prosinecki’nin kendini kanıtlamış ve çok iyi yerlere gelmiş biri olduğunu ifade etti. Çetin kendilerini tercih ettiği Prosinecki’ye teşekkür etti. Tecrübeli teknik adamla çok büyük başarılara imza atacaklarına inandıklarını söyleyen Başka Çetin bu sezon kente ve taraftarlara çok güzel bir futbol izlettireceklerine inandığı söyledi.

Hırvat Teknik Direktör Robert Prosinecki ise yaptığı konuşmada Denizlispor’ a kendisini tercih ettikleri için teşekkür etti. Oyuncuları ve takımı çok iyi bulduğunu söyleyen teknik adam birkaç güzel tavsiye ile takımın çok iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi. Denizlispor’u üst sırala getirmek için çalışacaklarını söyleyen tecrübeli teknik adam Denizli ekibinin yerinin zaten üst sıralar olduğunu söyledi.

Güncel Yazılar