13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Mehmet Özdilek’ten Denizlispor’a Veda

Süper Lig takımlarından Yukatel Denizlispor takımının başında 15 hafta önce teknik direktör olarak göreve başlayan Mehmet Özdilek beklentileri karşılamadı. Bu gerekçesi ile kulüple yapılan görüşmeler sonunda karşılıklı olarak yolların ayrılmasına karar verildi. Son oynanan Kayserispor maçında da galip gelemeye takımı ile yollarını ayıran Mehmet Özdilek yerine yeni teknik direktör arayışına girildi.

Mehmet Özdilek ile Son 7 Haftada Galibiyet Alınamadı

Süper Lig’de oynadığı son 7 maçta galip gelemeyen Yukatel Denizlispor bu maçların 32ünde berabere kalırken 4’ünde de sahadan mağlup olarak ayrıldı. Takımın Mehmet Özdilek ile çıktığı ilk 8 maçta toplam 13 puan alınırken son 7 maçta sadece 3 puan alındı.

Denizlispor Kulübüm tarafından yapılan açıklamada da Mehmet Özdilek ile sözleşmelerin karşılıklı olarak sona erdirildiği belirtildi. Mehmet Özdilek ve ekibine bundan sonraki spor yaşantılarında başarılar dilendi. Böylece bu sezon bir teknik direktör daha takımın başından ayrılmış oldu. Yukatel Denizlispor için yeni teknik adan arayışı da başlamış oldu. Gelen haberlere göre görüşme yapıldığı ve yapılacağı söylenen isimlerin başında Mesut Bakkal, Tayfun Korkut, Aykut Kocaman, Hikmet Karaman gibi isimler bulunuyor.