13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Sakatlıklar Denizlispor’un Yakasını Bırakmıyor

Süper Lig takımları arasında en başarılı takımlardan biri olan Yukatel Denizlispor geçtiğimiz hafta Göztepe ile berabere kaldı. Bu skor ile Denizlispor sezonun ikinci yarısında galibiyet elde edemedi. Bunun yanında Denizlispor’daki sakat oyuncu sayısı da her gün artmaya devam ediyor.

1-21 berabere sona eren Göztepe maçında sakatlanan Onazi’nin3hafta kadar sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Bunun yanında Lopes’in de 1 ay kadar top oynayamayacağı belirtildi. Göztepe maçında sakatlıkları devam eden ve sahaya çıkamayan yüzünden kaleci Tolgahan ve sol bek Bergdich de bir süre daha sahada görev alamayacak.

Sakatlıklar Artmaya Devam Ediyor

Denizlispor takımında sakatlıklar bir taraftan artmaya başlarken Tolgahan’ın sakatlığının tedavi edildiği ve bu hafta artık takımla çalışmalara başlayacağı bildirildi.

Yukatel Denizlispor teknik direktörü Mehmet Özdilek oynayacakları Konyaspor maçında çok iyi mücadele etmek üzere hazırlıklarını yaptıklarını ve istedikleri sonucu alacaklarını ifade etti. Mehmet Özdilek Göztepe maçındaki performanslarını gösterdikleri takdirde başarılı olacaklarını söyledi.