13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor İçin Bu Bir Puan Çok Önemli

Süper Lig’in 21.haftasında Denizlispor ile Konyaspor karşı karşıya geldi. Maç golsüz sonuçlandı. Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Konya deplasmanında aldıkları bir puanı değerlendiren Özdilek bu bir puanın kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Mehmet Özdilek önümüzdeki hafta oynayacakları maçtan puan alarak gelecek günlere daha güvenli bakmak istediklerini ifade etti.

Deplasmanda Aldığımız Bir Puan Çok Önemli

Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, şu anki lig ortamında bir puanın bile çok çok değerli olduğunu bu sebeple Konyaspor maçından aldıkları bir puanı çok önemsediklerini söyledi. Konya’da oynadıkları ve 0-0 berabere biten maçın ardından basın toplantısı düzenleyen Özdilek bu maçı ve önümüzdeki haftalarda oynayacağı maçları değerlendirdi.

Mehmet Özdilek basın toplantısına oyuncularını tebrik ederek başladı. Sonrasında bu maçın iki takım için de çok önemli olduğunu ifade etti. Deplasmanda oynadıkları bu maçtan aldıkları bir puanın lig şartları düşünüldüğünde kendileri için çok değerli olduğunu sözlerine ekledi.