5 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Robert Prosinecki

Denizlispor’un Yeni Teknik Direktörü Robert Prosinecki

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor Bülent Uygun ile yollarını ayırdıktan sonra yeni teknik direktör arayışına girdi. Listesinde bulunan teknik adam adayları ile uzun görüşmeler yapan yönetim bu konuda oldukça hassas davrandı. Yönetimin listesinde yer alan isimlerden biri olan Robert Prosinecki ile büyük ölçüde anlaşma sağlandığı belirtildi.

Prosinecki ile Büyük Ölçüde Anlaşıldı

Bir süredir teknik adam arayışında olan Yukatel Denizlispor sezonun son birkaç haftasında takımı Levent Kartop’a teslim ettikten sonra yavaş yavaş yeni adaylara bakmaya başladı.

Denizli yönetimi tanınan birçok isimle görüşmeler yapan yönetim Hırvat çalıştırıcı Robert Prosinecki ile görüşmelerini tamamladı. Tecrübeli teknik adam ile büyük oranda anlaşıldığı imza için masaya oturulacağı belirtildi.

Denizli yönetiminin teknik direktör transferini tamamladıktan sonra iç ve dış transferleri tamamlayarak yeni sezona hazır hale geleceği bildirildi. Transferler konusunda Prosinecki’nin hazırlayacağı listeyi bekleyen yönetim takımı en kısa sürede oluşturacak.

Güncel Yazılar