5 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Yukatel Denizlispor

Denizlispor Teknik Adam Arayışında

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor yeni sezon hazırlıklarına teknik direktör arayışı ile başladı. Bir süredir birçok teknik adamla görüşen kulüp henüz takımı teslim edeceği bir hoca bulamadı. Denizlispor yönetiminin gündeminde 4 teknik adamın bulunduğu ve bu isimlerle görüşmelere başlandığı belirtildi.

Denizli ekibi geçen sezon Bülent Uygun ile beklenen sonuca ulaşamayınca yollarını ayırmıştı. Son haftalarda takımı geçici olarak Levent Kartop’a teslim eden yönetim yeni teknik direktör arayışında çok hassas davranıyor.

4 İsim Teknik Direktörlük İçin Aday

Yukatel Denizlispor yönetimi bu sezon takımı tecrübeli bir teknik adama teslim etmek istiyor. Bu konuda birçok isimle görüşmeler yapıldığı biliniyor.

Bu isimler arasında Tolunay Kafkas Bulunuyor. Tolunay ile iletişim devam ederken bir taraftan da Ünal Karaman ismi habere yansıdı. Bunun yanında basında yer alan haberlerde Gençlerbirliği’nin eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile Çaykur Rizespor’un eski teknik direktörü İsmail Kartal’ın da ismi geçiyor.

Denizli yönetiminin transfer konusunda gündeminde ilk olarak teknik direktör adayları arasından seçim yapmak olduğu belirtiliyor.

Güncel Yazılar