5 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor’un Burdur Kampı Hız Kesmeden Devam Ediyor

2022-2023 sezonu hazırlıkları kapsamında Denizlispor, Burdur kampında yeni sezona hazırlanmayı sürdürüyor. 15 Temmuz’da Burdur kampına start veren yeşil siyahlı ekip 25 Temmuz’a kadar Burdur’da 10 günlük kamp programını yapacak. Tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde çalışmalarını sürdüren Denizlispor, Burdur’daki 10 günlük kampın ardından Denizli’ye dönecek. Tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal’ın takımı daha sonra denizde de kendi tesislerinde çalışmalarını sürdürecek.

İlk etap kampında Denizlispor’un Haluk Ulusoy Tesislerinde çalışan Mesut Bakkal’ın öğrencileri, teknik çalışmalar ile uzun bir dönem geçirdi. Tecrübeli teknik direktör hazırlık kampında takımın durumunu ve çalışmalarını değerlendirdi. Denizli’de Haluk Ulusoy tesislerinde yaptıkları çalışmaların fiziksel olarak hazır hale gelmeleri için yapıldığını ve güç toplama adına çalıştıklarını ifade etti. Burdur kampında ise Mesut Bakkal teknik ve taktik çalışmalar ile Burdur’daki kamp dönemini tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

Kafalarında belli bir oyun kurgusu olduğundan bahseden tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal, bu oyun kurgusunu sahaya yansıtma ve gerektiğinde ise rotasyona gitme konularında bu kamp döneminin büyük bir katkı vereceğini düşündüklerini aktardı. Kampta bu konular üzerine ağırlık vererek çalışacaklarını söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, oynayacak oldukları hazırlık maçlarının da bu çalışmaları sahaya yansıtma ve prova etme adına önemli bir şans olduğunu aktardı. Burdur kamp çalışmalarıyla futbolcuları, Denizlispor‘u fiziksel, taktik ve teknik olarak hazırlamanın yanı sıra mental olarak da gelecek sezona hazır hale getirmek istediklerini söyleyerek açıklamalarını tamamladı.

Denizlispor’un Kamp Çalışmaları Daha Yoğun Geçiyor

Spor Toto 1. Lig takımlarından Denizlispor tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal’ın talimatları doğrultusunda Burdur’da kamp yapıyordu tecrübeli teknik direktörün öğrencileri Burdur’daki kamp çalışmalarında yoğun mesai harcıyor. Tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal’ın idaresinde yeşil siyahlı ekip bazı günleri çift antrenmanla geçirirken bazı günleri tek antrenmanını yarın sıra rejenerasyon çalışması yapıyor.

Son olarak tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal öğrencilerine fitness salonunda yon güç ve kondisyon çalışmaları yaptırdı. Yeşil siyahlı ekibin Burdur kampında fitness çalışmaları tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal’ın talimatları doğrultusunda 2 gruba ayrılan oyuncular fitness çalışmalarını 2 grup halinde tamamladı. Tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal günün ikinci bölümünde akşam saatlerinde ikinci idmanı için de fitness çalışmaları yapmayı planlıyor.

Denizlispor Başkanı Mehmet Uz Takımın Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Spor Toto 1 inci ligde mücadele eden Denizlispor’da Başkan Mehmet uz açıklamalarda bulundu. Yeşil siyahlı ekibin Burdur kampındaki yeni sezon hazırlıklarını ve takımın genel durumu hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Yeşil siyahlı ekipte Başkan Mehmet Uz, takımın tecrübeli teknik direktörü Mesut Bakkal kontrolünde yoğun bir şekilde hazırlıklarımız devam ettirdiğini ifade ederken hem hocaları ile hem de mevcut kadrolarıyla yollarına devam edeceklerini açıkladı.

Geçen sezona sıkıntılarla başladıklarını ifade eden Başkan Mehmet Uz, bu sezon erkenden tedbirler aldıklarını ifade etti. Burdur da yapacakları kampın ve kamp döneminde oynayacakları hazırlık maçlarının sezona en iyi şekilde başlamalarına yardımcı olacağına inandıklarını ifade etti ve takımın çalışmalarından memnun olduğunu da sözlerine ekledi.