13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor’un Antrenmanları ve Göğüs Sponsoru

Türkiye’nin büyük takımlarından birisi olan ve profesyonel arenalarda mücadele ettiği 56 sezonun 21 tanesini Süper Lig’de ve kalan 35 tanesini ise PTT 1’inci Lig’de geçirmiş olan Denizlispor, 2010’dan beri 2 sezon hariç devamlı olarak PTT 1’inci Lig ekipleri arasında yer alıyor. 2021/2022 sezonunda PTT 1’inci Lig’e düşen yeşil siyahlılar, bu sezonda 49 puan kazanarak ancak sezonu 11’inci olarak kapatmıştı. Horozların bu başarısının en büyük paya sahip isimlerinden birisi takımın Fatih Tekke’den sonra teknik direktörlük koltuğuna oturmuş ve henüz sadece 16 maçta takımın başında olmuş olan Mesut Bakkal’dır.

16 hafta kala takımın başına gelen teknik direktör Mesut Bakkal takımına ortalama 1.88’lik puan kazandırma başarısı elde etmiştir. Bu başarısına rağmen Play-Off’lara kalmayı başaramasa da gelecek sezon için umutlar yüksek. Ancak umutların önünde çok büyük bir sorun var ki oda takımın içerisinde bulunduğu mali kriz sonrası TFF tarafından belirlenen transfer yasağı uygulaması.

Bu durumla savaşmak isteyen teknik direktör Mesut Bakkal takımına normalde olması gerekenden çok daha antrenman yaptırıyor. Bu antrenmanlar takımın gelecek sezonki performansını nasıl etkiler bilinmez ancak takımın özellikle de genç futbolcuları bu antrenmanlarla fazlasıyla güçleniyor gibi duruyor.

Öte yandan Denizlispor’un forma göğüs sponsoru belirlendi. Altaş Denizlispor göğüs sponsorluğu için Türkiye’de yatırımlarını arttıran RAMS Türkiye ile anlaşma imzalamış bulunuyor.

Denizlispor'un antrenmanları

Denizlispor’un Temposu Daha da Artan Antrenmanları

Denizlispor kamp çalışmaları için Süper Lig ekiplerinden Konyaspor, Antalyaspor, Alanyaspor ve Gençlerbirliği’nin de tercih ettiği Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tesisleri’ni tercih etmişti. Buradaki kamp çalışmalarına devam eden yeşil siyahlılar, temposunu arttırdı.

Gelecek sezona transfer yasağına rağmen iddialı başlamak isteyen Mesut Bakkal nezaketindeki Denizlispor, çalışmalarını son hızla sürdürürken genç futbolcuların hırsı görüntüleri de gözden kaçmıyor. Güç depolayıp sezona bomba gibi başlamak isteyen Denizlispor, altyapı takımlarından takımına aldığı takviyeler ile hazırlık maçlarında yüksek performans sergilemeyi umuyor.

Hayata geçirdiği her projede, şehrin mimarisine ve insanların yaşamlarına değer katan RAMS Türkiye, Türk futbolunun geleceğine duyduğu güvenle; Altaş Denizlispor Kulübü ile göğüs sponsorluğu anlaşması yaptı. Yapılan anlaşma çerçevesinde RAMS Türkiye, 2022-2023 sezonunda, Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Altaş Denizlispor’un forma göğüs sponsorluğunu üstlendi.

Göğüs Sponsoru ile İmza Atıldı

Denizlispor, göğüs sponsoru RAMS Türkiye ile anlaşmaya vardı ve sözleşmesini imzaladı. Türkiye’ye her fırsatta yatırım yapmaya çalışan şirketin CEO’su Devran Bülbül, imzalanan anlaşma sonrasında konuşma yaptı.

Türkiye ekonomisinin büyümesi adına ellerinden gelen her şeyi şirket olarak yaptıklarını söyleyen Bülbül, Türk futbolunu da yakıdan takip ettiklerini ve kendilerini Türk sporuna da dahil etmek istediklerini ekledi. Denizlispor ile ilgili de konuşan CEO, Denizlispor’un köklü bir tarihe sahip olduğunu ve gelecek yıllarda çok daha yüksek başarılara ulaşacağına inandığını söyledi ve bu imzalanan sponsorluk anlaşmasından kaynaklı olarak oldukça mutlu olduğunu dile getirdi. Ayrıca son olarak da iş birliğinin hayata geçmesinde emeği büyük olan Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Ardından konuşmayı ele alan Başkan Mehmet Uz, RAMS Türkiye’ye sponsorluğu için teşekkür etti ve Devran Bülbül’ün iyi dilekleri için teşekkürlerini iletti. Ayrıca Uz, her şeye rağmen gelecek sezon için çok iddialı olduklarını da dile getirdi.