2 Aralık 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Takımını Değerlendirdi

Denizlispor’da teknik direktör Mesut Bakkal basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Mesut Bakkal, yaptığı açıklamalarda hem takımın antrenman performansını hem de hazırlık maçlarını değerlendirdi. Denizlispor Teknik direktörü Mesut Bakkal bodrum spora karşı oynadıkları hazırlık maçında aldıkları mağlubiyetin ardından bu maçın ilk maçları olduğunu ve bunun yalnızca bir hazırlık maçı olduğuna vurgu yaptı. Bu müsabakaların takımların oyun şablonlarını oturtma ve oyuncuların durumlarını sahada görme açısından bir şans olduğunu dile getirdi. Bu hazırlık maçlarının skorun önemli olmadığını oyun anlamında ne yapabileceklerinin ve oyuncularının ne yapabileceği konusunda kendilerini tartmak için bir fırsat olduğunu ifade etti. Kamp döneminde hazırlık maçlarının yanı sıra taktik üzerine çalışmaların da devam edeceğini söyledi. Sahada ne anlatmak istediklerinin çok önemli olduğuna vurgu yaptı. Daha önlerinde 4 hazırlık maçının daha olduğunu ifade eden tecrübeli teknik direktör yavaş yavaş daha hazır hale gelip lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini sözlerine ekledi.

Tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal hedeflerinin de ne olduğuna açıklık getirdi. Basın mensuplarına yaptığı açıklamada Mesut Bakkal, hedeflerinin geçen sene toplamayı başardıkları 30 puanın üzerine çıkıp daha iyisini nasıl yapabiliriz düşüncesi içerisinde olduklarını söyledi. Bunu başarabilecek bir takımın olduğunu ve düzgün bir oyuncu grubuna sahip olduklarını ifade etti. Geçen yıl yaptıkları başarının daha da üzerine koymak istediklerini sözlerine ekledi.

İsmail Aissati ve Tiago Lopes’in Gelecekleri Hakkında Konuştu

Ismail aissati ile tiago lopes’in Denizlispor’da devam etmeleri konusunda ufak tefek pürüzlerin kaldığını belirten Mesut Bakkal, kampta kendisine ulaşan bilgiye göre görüşmelerin devam ettiği ve gelip takıma katılabilecek şeklinde ilerlediğini düşündüğünü söyledi. Transfer yasaklarının olduğunu ve her oyuncuya ihtiyaçları olduğunu söyleyen Mesut Bakkal, bu sebeple hem İsmail aissati’nin hem de tiago lopes’in bu takımın bir parçası olduğunu söyledi. Sezon başında söylediği sözleri tekrar yineledi ve transferi açıklayacaklarını düşündükleri için tüm oyuncuların takımda kalması gerektiğini düşündüğünü sözlerine ekledi. 2 öğrencisinin de aralarına dönmelerini umduğunu ve normal şartlarla birlikte çıkışlarını devam ettirmek istediklerini ifade etti.

Daha önce teklifler olmasına rağmen ömer şişmanoğlu başta olmak üzere Kevin Mayi, Gökhan Süzen, Mustafa Çeçenoğlu, Özer, İlhan, Djedje, Emre, Muhammed, Oğuz, Leo, Abdülkadir, Asım, Okan gibi önemli futbolcuları kadroda tutmayı başarmışlardı.

Denizlispor

Denizlispor Yeni Göğüs Sponsorunu Buldu

Denizlispor’un yeni forma göğüs sponsoru türkiye’de önemli yatırımlar yapan RAMS Türkiye oldu. 2022 – 2023 sezonu boyunca yeşil siyahlı ekibi sonra göğüs sonuçları gerçekleştirdiği her proje ile şehrin mimarisine ve insanların yaşam kalitesine değer katan RAMS Türkiye, türk futboluna da yatırım yapmaya karar verdi ve bu bağlamda Denizli spor kulübüyle giriş sponsorluğu anlaşması yaptı. Firma ile Denizlispor kulübü bir yıllık anlaşmaya imza attı.