2 Aralık 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor, Muhammed Eren Kıryolcu ile Anlaştı

Denizli Ekibi Muhammed Eren Kıryolcu ile Anlaştı

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor yeni sezonunun başlayacağı bu günlerde yeni oyuncu transferlerine devam ediyor. Bu transferlerden biri de 17 yaşındaki Muhammed Eren Kıryolcu oldu. Denizli ekibi oyuncu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Oyuncu ile yapılan görüşmeler tamamlanınca imza töreni düzenlendi. Haluk Ulusoy Tesisleri’ndeki imza töreninde kulüp başkanı Ali Çetin konuştu.

Çetin genç oyunculara önem verdiklerini belirterek Muhammed’in takıma uzun yıllar hizmet edeceğine inandığını söyledi. Ali Çetin transferin hayırlı olmasını dilediklerini oyuncuya takımda başarılar dilediğini belirtti.

Ahmet İbanoğlu Denizli’ye Başarılar Diledi

Yukatel Denizlispor yeni sezon maçlarına Göztepe takımı ile oynayacağı maç ile başlayacak. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu 2020-2021 Futbol sezonunda Denizlispor takımına başarılar diledi.

İbanoğlu yeni sezonun korona virüs sebebiyle seyircisiz maçlarla başlayacağını, bir an önce bu salgının sona ermesini ve taraftarların stadda yerlerini almasını dilediğini söyledi.

Ahmet İbanoğlu Denizli ekibinin bu şehrin bir marka değeri olduğunu ve başarılarının artarak devam etmesini dilediğini ifade etti.

Güncel Yazılar