21 Haziran 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Başkan Çetin Denizlispor Hak Ettiği Yerde Değil

Korona virüs sebebiyle Süper Lig’de verilen aradan sonra Denizlispor ilk maçını 15 Haziran Pazartesi günü Demir Grup Sivasspor ile yapacak. Deplasmanda oynanacak maç ile ilgili olarak konuşan Denizlispor başkanı Ali Çetin takımın şu an sezon başında hayal ettikleri yerde olmadığını söyledi.

Ali Çetin yaklaşık 3 aydır oyuncuların futboldan uzak kaldıklarını ve bu uzun aradan sonra sahaya çıkacaklarını söyledi. Çetin Sivaspor maçını kazanarak iyi bir başlangıç ile bu sezonu tamamlamak istediklerini belirtti.

Hayal Ettiğimiz Yere Yaklaşmak İstiyoruz

Denizlispor başkanı Ali Çetin 15 Haziran Pazartesi günü Demir Grup Sivasspor ile oynayacakları maç ile verilen aradan sonra iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Şu an 10.sırada olan takımın hak ettiği yerin burası olmadığını belirten Başkan Çetin kalan 8 maçı çok iyi değerlendirip çok iyi bir sonuca ulaşacaklarını ifade etti.

Ali Çetin pandemi sürecinden önce takımın çok iyi bir hava yakaladığını ve yükselişe geçtiğini söyledi. Bu süreci çok iyi değerlendirip yeniden kaldıkları yerden yükselişe geçeceklerini ifade etti. Ali Çetin Denizli halkına iyi bir futbol izletmenin onların görevi olduğunu sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar