5 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Levent Kartop Bu Maçların Telafisi Yok

Denizlispor Teknik Direktörü Levent Kartop telafisi olmayan haftalara girdiklerini ve bu maçlarda daha dikkatli olmaları gerektiğini ifade etti.

Süper Lig’in 32.haftasında Trabzonspor’u ağırlayacak olan Denizli ekibinin yeni hocası Levent Kartop bu maçın çok önemli olduğunu söyledi. Kartop bundan sonra çıkacakları maçların telafisi olmayan maçlar olduğunu ifade ederek Başakşehir maçındaki performansı Trabzonspor maçında da göstermeliyiz dedi.

Denizlispor Trabzonspor Maç Bilgileri

Denizlispor ile Karadeniz ekibi 13 Temmuz Pazartesi günü 21.00’de Denizli Atatürk Stadyumu’nda karşılaşacak. Denizlispor bu maç için antrenmanlarına devam ediyor. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde Teknik Direktör Levent Kartop kontrolünde yapılan çalışmalar ısınma hareketleri ile başladı. Ardından top ve pas kapma çalışması yapıldı.

Denizli ekibinin teknik sorumlusu Levent Kartop bu son haftalarda çıkacakları maçların çok önemli olduğunu ve telafisi olmayan karşılaşmalara çıkacaklarını söyledi. Başakşehir maçında gösterdikleri performansı Trabzon maçında da göstermek istediklerini söyleyen Kartop ekip olarak başarıya inandıklarını söyledi.

Denizli ekibinden Tiago Lopes ve kaleci Tolgahan Acar’ın sakatlıklarından dolayı Trabzonspor maçında yer alamayacakları belirtildi.

Güncel Yazılar