13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

DENİZLİSPOR İLK PUANINI ALMANIN PEŞİNDE 11 EYLÜL

Denizlispor TFF 1. Lig’de oynadığı ilk 3 haftayı puansız bir şekilde tamamladı. Son sırada yer alan Denizlispor bugün, 11 Eylül Cumartesi günü saat 17.00’de deplasmanda Eyüpspor ile mücadele edecek.

Rakibi güçlü ve dişli bir takım fakat Denizlispor bu maçı kazanmak için elinde geleni yapacak. Maçın her dakikasında mücadele edecek olan Denizlispor bu maçı kazanarak evinde galibiyetle dönmek istiyor.

DENİZLİSPOR İLK PUANINI ALMANIN PEŞİNDE 11 EYLÜL

DENİZLİSPOR’UN PUAN ARAYIŞI

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’de mücadele eden ve puan kazanmakta oldukça sorun yaşayan Denizlispor bu sezonda da TFF 1. Lig’de de mücadele ederken çok başarılı bir performans sergileyemedi.

İlk 3 haftayı puansız bir şekilde tamamlayan Denizlispor artık şeytanın bacağını kırmak istiyor. Bu sezonda ilk puanını milli maç arasından sonra kazanmak isteyen Denizlispor 3 puan için 90 dakika boyunca sahada ter dökecek.

Hedefleri ve planları olan Denizlispor’un bu sezon puanları en yüksek ve en çok şekilde alarak yeniden ve yine Süper Lig’e yükselmek istiyor. Denizlispor geçen sezon istikrarlı bir performans sergileyememişti

Bu sezon Denizlispor’un ilk hedefi istikrarlı olmak. İstikrarlı bir başarı elde etmek isteyen ve bunun için en iyi performansını sergilemek isteyen Denizlispor ilk 3 haftayı adaptasyon olarak görüp kalan haftaları en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

MAÇIN DETAYLARI BELLİ

TFF 1. Lig’in 4. Haftasında Denizlispor desplasmanda Eyüpspor ile karşı karşıya gelecek. Bu sezonun iddialı takımlarından birisi olan Eyüpspor’un karşısında 3 puanı kazanmak isteyen Denizlispor en iyi şekilde maça çıkıp performansını sergilemek istiyor.

DENİZLİSPOR İLK PUANINI ALMANIN PEŞİNDE 11 EYLÜL

Maç bugün, 11 Eylül Cumartesi saat 17.00’de Eyüpspor’un ev sahipliğinde Eyüp Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemi Kadir sağlam olacak. Kadir Sağlam 90 dakikalık maçın hakemi olacak.

Rakip takım ve ev sahibi takım Eyüpspor 9 puanla ikinci sırada yer alıyor. Denizlispor ise puansız bir şekilde son sırada yer alıyor. Denizlispor ateş hattından çıkmak için ciddi bir mücadele örneğini 90 dakika boyunca sergilemek istiyor.

Maçı canlı olarak kendi saatinde TRT Spor ekranlarından naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.