5 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor Hazırlıklarına Tam Gaz Devam Ediyor

Denizlispor, 2022 – 2023 sezonu için hazırlıklarına tam gaz devam ederken Yeşil Siyahlı oyuncuların antrenman görüntüleri gündeme geldi. Denizli ekibi, elindeki kadro ile önümüzdeki sezon en iyi neticeleri almak üzere yoğunlaşmış durumda. Futbolcular, Burdur kampında taktik ve teknik antrenmanlar ile kendilerini geliştiriyor. İşte Denizlispor’un hazırlık programına dair merak edilen ayrıntılar…

Yeşil Siyahlı ekip teknik hocaları Mesut Bakkal ile birlikte Burdur kampındaki çalışmaları ile gündeme geldi. Kamp konusunda çok sayıda seçeneğe sahip olan Denizlispor ekibi, çalışmalarına önce kendi memleketlerinde başlarken daha sonra yer değiştirdiler. Kaliteli çalışmayı önemsediklerini dile getiren teknik adam Mesut Bakkal, yeni sezonun ilk maçlarında kendilerini göstereceğine inanıyor.

Teknik Direktör Mesut Bakkal Sıkı Çalıştırıyor

Denizlispor’un teknik direktörü Mesut Bakkal, öğrencilerini yeni sezon için sıkı bir şekilde çalıştırıyor. Burdur’da hazırlık kampında olan Yeşil Siyahlı oyuncular buradan önce ise 20 gün boyunca Denizli’de çalışmalarını sürdürmüşlerdi. Spor Toto 1. Lig ekibinin hedefinde 2022 – 2023 sonucunda taraftarlarını memnun edecek sonuçlar almak yer alıyor.

Teknik hoca Mesut Bakkal, Denizli ekibinin büyük işler başaracağına inandığını belirtirken ilk maçlarda yüksek tempoyu yakalamayı istediklerini ifade etti. Şu an için hazırlık maçlarında rakipleri ile kozlarını paylaşan Denizlispor, yeni sezonda gümbür gümbür esmeye hazır.

Altyapıdan Genç Oyuncu Transferleri!

Denizlispor, yeni sezon için farklı kulüplerden oyuncular ile anlaşmak yerine altyapısındaki genç futbolculara şans verme kararı aldı. Bu nedenle hem yönetim hem de teknik direktör Mesut Bakkal’ın aldığı ortak karar neticesinde altyapının en yetenekli isimleri A takımına geçti. Altyapıdan gelen oyuncular ile birlikte Yeşil Siyahlı ekip, antrenmanlarına dur durak demeksizin devam ediyor.

Mesut Bakkal ve öğrencileri, Burdur kampında teknik antrenmanlar ile yeşil sahadaki etkinliklerini geliştirmeyi amaçlıyor. Teknik adam, aynı zamanda taktik çalışmalarına da son derece önem veriyor. Burdur’da nüfusun az olduğuna değinen Bakkal, burada iyi bir şekilde çalışma fırsatı elde ettiklerinin altını çizdi. Tesislerdeki antrenmanlar devam ederken Denizlispor, hazırlık maçlarında alınan skorların değil çalışma programlarının önemli olduğunu düşünüyor.