21 Haziran 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor, Gençlerbirliği İle Oynayacağı Maç İçin Hazırlanıyor

Süper lig’im 26.haftasında Yukatel Denizlispor Gençlerbirliği ile karşılaşacak.  14 Mart cumartesi günü oynanacak maç için Denizlispor hazırlıklarını yapmaya başladı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada takımın tüm performansıyla çalışmalar başladığı açıklandı. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yapılan antrenmanda oyuncular çalışmaya ısıma hareketleri ile başladılar. Ardından koşu çalışması yapıldı. Yukatel Denizlispor teknik direktörü Bülent Uygun yönetiminde yapılan antrenmanlar taktik çalışması ve ardından yapılan çift kale maç ile sona erdi. 1 saat süren antrenmana sakatlıkları bulunan bazı oyuncular özel çalışma yaptılar.

Tedavisi sona eren ve sağlığına kavuşan Tiago Lopes takımla birlikte antrenmanlara katıldı. Hadi Sack, Syam Ben Youssef, Kibong Mbamba, Isaac Sackey çalışmalar sırasında sakatlıkları devam ettiği için fizyoterapist eşliğinde çalışma yaptılar.

Yukatel Denizlispor Gençlerbirliği maçı önümüzdeki cumartesi günü Denizli’de Denizli Atatürk Stadı’nda oynanacak. Bu maç için her iki takımın çalışmalarını son hızıyla devam ettirdiği bildirildi.