21 Nisan 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor, Fenerbahçe Maçı İçin Hazırlıklarını Sürdürüyor

Süper Lig’in 25. Haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Yukatel Denizlispor bu maç için hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. 7 Mart Cumartesi günü Fenerbahçe’nin sahasına konuk olacak olan Denizlispor bu maçın Denizli’deki hazırlıklarını tamamladı.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada teknik direktör Bülent Uygun kontrolünde Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yapılan antrenman önce koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Ardından yapılan taktik çalışmayla antrenmanı tamamlayan Denizlispor evindeki çalışmalarını bitirmiş oldu.

Denizlispor Çalışmalarını Eksiklerle Yaptı

Yukatel Denizlispor bugün yaptığı Fenerbahçe maçı hazırlıklarını eksiklerle yapmış oldu. Yapılan antrenmana parmağından sakatlanan Tolgahan Acar katılmadı. Ayrıca tedavileri devam eden Hadi Sacko, Isaac Sackey, Tiago Lopes ve Kibong Mbamba ise fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını yaptılar.

Denizlispor’un tesislerdeki çalışmaları öncesinde takım oyuncuları Bozkurt Spor Lisesi öğrencileri ve diğer ziyaretçileri kabul ederek gelenlerle sohbet ettiler. Fenerbahçe maçının Denizli’deki hazırlıklarını yapılan bu 1 saatlik antrenman ile tamamlayan takım, yarın hava yoluyla İstanbul’a gidecek. Takım burada son antrenmanını gerçekleştirecek.