9 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor Çaykur Rizespor İle Toparlayacak

Denizlispor son oynadığı Beşiktaş maçını 5-1 kaybetmesinin ardından uğradığı hayal kırıklığını gidermek ve yeniden toparlamak için ümidini Çaykur Rizespor maçına bağladı. Denizli ekibi Karadeniz ekibi ile çıkacağı maçta kaybettiği puanları yeniden almayı ve yoluna çok daha hızlı devam etmeyi planlıyor.

Denizlispor oyuncuları Çaykur Rizespor maçı öncesinde bir toplantı yaptı. Yapılan toplantıda ligin 29.haftasında karşılaşılacak olan Rizespor maçından 3 puan alma hedefi konuldu.

Uykusuzluk İçin Çare Rizespor

Denizlispor oyuncularının son maçlarda kaybettikleri puanlar sebebiyle uykusuzluk problemi yaşadıkları belirtildi. Bu moral bozukluğuna ve uykusuzluk problemine karşı takımın galibiyet elde etmesi gerektiği ifade edildi. Oyuncular elde edecekleri galibiyetin taraftara verilecek en güzel hediye olduğuna karar verdiler.

Yukatel Denizlispor ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak olan maç 28 Haziran Pazar günü saat 18:30’da yapılacak. Bu maç öncesinde Denizlispor 31 puan ile 13.sırada yer alırken Çaykur Rizespor 28 puanla 15.sırada bulunuyor.

Güncel yazılar