10 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Denizlispor Camiası Başarıya Kenetlendi

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor ekibi ligin son haftasında kendi sahasında Ankaragücü ile karşılaştı. Küme düşmesi kesinleşmiş olan Ankara ekibi ile yapılan maçın kazanılması için Denizlispor ekibi cami olarak kenetlendi. Ligde kalma hedefine odaklanmış olan Denizli ekibi lige tutunmak için elinden geleni yapmak üzere kenetlendi.

Çıkacağı maçta beraberlik elde edilmesi halinde Süper Lig’de devam edecek olan Denizlispor ekibine yönetim tarafından prim verileceği açıklandı. Bu maçı kazanma konusunda oyuncuların ve teknik ekibin çok hırslı oldukları belirtildi.

Levent Kartop Çok İddialı

Yukatel Denizlispor teknik sorumlusu Levent Kartop çıkacakları maçlar ve lige kalma ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı. Kartop içiniz rahat oldun diyerek maçı kazanma konusunda çok iddialı olduğunu ortaya koydu.

Final olarak gördükleri bu maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Geçen hafta çıktıkları Aytemiz Alanyaspor maçını son anda kalelerinde gördükleri gol ile kaybettiklerini belirten Kartop o maçı kazansaydık şimdi daha rahat olurduk dedi.

Levent Kartop tüm iplerin ellerinde olduğunu ve kendi kaderlerini çizeceklerini belirtti. Ankaragücü maçının onlar için bir final maçı olduğunu ve bu maçtan alnının akıyla çıkacaklarını söyledi. Herkesin gönlünün rahat olmasını belirten Kartop takımı ligde tutacaklarını belirtti.

Güncel Yazılar