16 Nisan 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Denizlispor Başkanının Eyüpspor Deplasmanı ile İlgili Hayalleri

2022/2023 sezonunda mali problemler sebebi ile farklı bir kadroya sahip olmaksızın TFF 1’inci Lig’de meşin yuvarlak kovalayacak olan takımlardan Denizlispor, yine de diğer transfer yasaklısı TFF 1’inci Lig ekiplerine göre daha iyi durumda gibi görünüyor ve önümüzdeki sezon için çok daha büyük umutlarla sezona başlıyor. Borçlarını sezon içerisinde kapatıp transfer yasağını kaldırmayı ve yeni transferlere imza atmayı planlayan Denizlispor yönetimi, 202/2022 sezonunda tüm problemlerine rağmen başarılı teknik direktör Mesut Bakkal nezaketinde sezonu 49 puan ile 11’inci olarak kapatmayı başarmıştı.

TFF 1’inci Lig’in en başarılı teknik direktörlerinden birisi olarak görülen Mesut Bakkal, 2022/2023 sezonu için kamp programlarını oldukça verimli yürüttü ve nerdeyse tamamen hazır olarak Eyüpspor mücadelesini bekliyor.

Eyüpspor mücadelesi ve 13 Ağustos’ta başlayacak olan 2022/2023 sezonu hakkında açıklamalarda bulunan Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, sezon öncesine çok yüksek bir performans ile hazırlık dönemini geçiren takımın birlikte oynama alışkanlığı olan ve birbirini iyi tanıyan oyuncuların bir arada olmasının avantajının altını çizerken sahada en iyi mücadeleyi vereceklerinden şüphesi olmadığını belirtti. Ayrıca direkt Eyüpspor karşılaşması ile ilgili de konuşan Uz, sezona iyi bir başlangıç yapabilmek için sahadan galip ayrılmayı dilediklerini söyledi.

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz’dan Açıklamalar

TFF 1’inci Lig takımlarından Denizlispor’un Başkanı Mehmet Uz, 2022/2023 sezonunun ilk mücadelesi olacak olan Eyüpspor karşılaşmasından puan alarak ayrılmak istediklerini söyledi. Uz, 13 Ağustos Cumartesi günü deplasmanda Eyüpspor ile karşı karşıya gelecek olan takımlarının hala hazırlıkları son hızıyla sürdürdüğünü söyledi.

Yeni sezona, geçen sezonki kadromuzun büyük çoğunluğunu koruyarak başlayabildik diyen Uz, teknik direktör Mesut Bakkal nezaketindeki Denizlispor’un çok daha güçlü bir ekip olduğunu söyledi. 25 Haziran’dan beridir çok yoğun bir çalışma programı sürdürdüklerini söyleyen Başkan Uz, Burdur kampında oynanan hazırlık maçlarının takımın eksikliklerinin keşfedilmesi ve giderilmesi için çok büyük önem arz ettiğini söyledi.

Eyüpspor’un özellikle bu sezona hazırlık kapsamında yaptığı transferler ile birlikte oldukça güçlü bir kadroya sahip olduklarını söyleyen Uz, deplasmanda gerçekleşecek olan bu mücadelenin çok zorlu ama çok kritik olduğunu söyledi. Sezonun ilk mücadelesinden puansız ayrılmak istemediklerini söyleyen Mehmet Uz, son olarak futbolsever için heyecanlı bir sezon olmasını dilediğini ve tüm takımlara başarılar dilediğini söyledi.

Denizlispor Hazırlıkları Hala Sürdürüyor

TFF 1’inci Lig ekibi Denizlispor, Eyüpspor mücadelesi için takıma özel hazırlıklarını sürdürüyor. 13 Ağustos Cumartesi günü deplasmanda sezonun ilk karşılaşmasına çıkacak olan Denizlispor, kulübün sportif tesislerinden olan Haluk Ulusoy Tesisleri’nde antrenmanlarına devam etti. Pas ve ısınma ile başlayan idman çift kale maç ile sonlandırıldı.

Başarılı teknik direktör Mesut Bakkal nezaketinde idman yapan futbolcular, zorlu deplasmandan en az 1 puan ile evine dönmek istiyor.