13 Temmuz 2024 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.
Denizlispor

Bülent Uygun Çaykur Rizespor Maçını Değerlendirdi

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor teknik direktörü Bülent Uygun Çaykur Rizespor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Uygun maç sırasında kendisine gösterilen kırmızı kart ile ilgili de değerlendirmede bulundu. Uygun Cüneyt Çakır bana kırmızı kartını hediye etti şeklinde konuştu.

Uygun 200.maçına çıktığını ve bu sebeple de Cüneyt Çakır’ın kendisine bir kırmızı kart hediye ettiğini söyledi. Bu kartı anı olarak saklayacağını belirten teknik adam Cüneyt Çakır’ın bu ülkede yetiştiği çok değerli bir hakem olduğunu da sözlerine ekledi.

Bülent Uygun Değerlendirmede Bulundu

Denizlispor teknik direktörü Bülent Uygun takım olarak son günlerde çok zor bir süreçten geçtiklerini belirtti. Pandemi sürecini ve sonrasını değerlendiren Uygun bu süreçte iki oyuncularının takımdan ayrıldığını söyledi. Ayrıca iki oyuncularının sakatlıklarının sürdüğünü iki oyuncularının da kart cezalısı olduğunu belirterek maçlara zaten eksik bir kadro ile çıktıklarını belirtti.

Çaykur Rizespor maçının 2-2 sonuçlanmasının kadrolarındaki eksiklerden kaynaklandığını belirten teknik adam Gaziantep maçını kazanarak derin bir nefes almak istediklerini söyledi.

Güncel Yazılar