10 Haziran 2023 Denizli güncel spor haberleri bu sayfada.

Uygun, Milletimiz Bu Maçı Kazanacak

Süper Lig takımlarından Yukatel Denizlispor teknik direktörü Bülent Uygun gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bülent Uygun koronavirüs sebebiyle lig maçlarına ara verilmesi sebebiyle takımın antrenmanlarını birkaç kez ertelemek zorunda kaldıklarını belirtti. Uygun 6 Nisan Pazartesi günü toplanmak üzere karar aldıklarını söyledi.

Bülent Uygun bu milletin önünde bulunan virüsle maçını kazanacağını ifade eden tecrübeli teknik adam bu konuda herkesin fedakarlık yaptığını ve bu milletin bu maçı kazanacağını söyledi.

Antrenmanların Yeni Tarihi Belli Oldu

Denizlispor oyuncularının 2 haftadır evlerinde olduğunu ve burada antrenman yapmaya çalıştığını söyleyen Uygun futbolcularının sağlığının ilk sırada geldiğini ifade etti. Bülent Uygun bu süreçte futbolcuların evlerinden çıkmadıklarını kendisinin de tesislere yerleştiğini ve burada antrenmanlarla ilgili çalışmalar yaptığını ve kitap okuduğunu söyledi. Oyuncularına belli bir çalışma programı verdiklerini ve bu doğrultuda çalışma yaptıklarını söyleyen Uygun bu şekilde oyuncuların form tutamayacağını belirtti. Bülent Uygun bu dinlenme sırasında kaybettikleri formlarını kapatmak için birkaç hafta yoğun olarak çalışmalarının gerektiğini ifade etti. Türkiye Futbol Federasyonu ile yapılacak toplantıda ortak bir yolun bulunması gerektiğini ifade eden Uygun bu sürecin iyi planlanması gerektiğini de söyledi.